Dyplomy grawerowane – wyjątkowe nagrody dla zasłużonych pracowników. Wyróżnienia i pamiątki w dobrym stylu na szczególne okazje!

Jeżeli szukają Państwo prestiżowego produktu wykonanego z najlepszych materiałów to jesteśmy tą firmą która sprosta tym wymaganiom. Jako jedyna firma w Polsce wykonujemy dyplomy grawerowane na podkładach z prawdziwego drewna dębowego. Nasze podkłady nie są wykonane z taniego i tandetnego MDF jak w innych firmach. Dyplomy grawerowane / ceryfikaty grawerowane / wyróżnienia grawerowane wykonujemy na deskach dębowych bejcowanych i lakierowanych na ciemny orzech. Z klasyczną fazą przy krawędzi. Podkład dębowy posiada z tyłu frezowany kanałek do powieszenia deski na ścianie. Używanie wyselekcjonowanych materiałów mosiadzów, aluminium anodowanych i lamiantów metalizowanych w połączeniu z wykonaniem precyzyjnego grawerunku dostarcza produkt prawdziwej najwyższej jakości. Dyplomy grawerowane są wykonywane na precyzyjnych grawerkach CNC i wielu systemach laserowych przez wysoko wykwalifikowanych pracowników.

23 letnie doświadczenie zawodowe w ciągu którego wykonaliśmy ponad 5 tysięcy eleganckich dyplomów i certyfikatów grawerowanych, zadowolenie naszych klientów potwierdza prawdziwość naszych słów!

W przypadku zainteresowania Państwa naszą oferą,
prosimy o kontakt mailowy 
lub telefoniczny tel. 22 822-02-93

Poniższa galeria przedstawia niektóre wykonane przez nas dyplom grawerowane / certfikaty grawerowane. Zapraszamy do oglądania!