Pieczęcie suche / stemple suche to określenie tłoczników do papieru. Używane i cenione w dawnych czasach powracają dzisiaj do użycia przez coraz większe grono odbiorców ceniących wyjątkowość plastycznego odcisku. Suchy stempel zostawia trwały plastyczny odcisk na papierze czyniąc go wyjątkowym i bardzo efektownym. Proste w konstrukcji i użytkowaniu prasy pozawalają na odciskanie indywidualnych cech właściciela np. : logotypy firmowe, sygnatury, znaki graficzne, hasła reklamowe oraz inne pożądane teksty. Mają zastosowanie do sygnowania zaproszeń, dyplomów, certyfikatów, wyróżnień, dokumentów notarialnych, rachunków, faktur, dokumentów handlowych, umów, listów, kopert i wszelkiej korespondencji. Stempel suchy jest również prostym lecz skutecznym zabezpieczeniem przeciwko nieautoryzowanemu kopiowaniu dokumentów.

W swojej ofercie posiadamy prasy do odciskania pieczęci:

 • umożliwiające zasięg do 45 mm od brzegu dokumentu
 • umożliwiające zasięg do 60 mm od brzegu dokumentu
 • umożliwiające zasięg do 110 mm od brzegu dokumentu

Maksymalny rozmiar odcisku do 50 mm

Położenie matrycy względem prasy (automatu do odciskania) jest stałe, dlatego na etapie zamówienia należy wybrać położenie stempla na kartce (góra, dół, lewy/prawy bok). 

Zapraszamy do wyboru naszej oferty!
Zapytania prosimy kierować na : 

Pieczęcie suchePieczęć sucha herbowa - odcisk na papierzePieczęć sucha herbowa - odcisk na papierzeProste w obsłudze praski do pieczęci suchych renomowanej firmy JustRiteProsta w obsłudze praska do pieczęci suchych renomowanej firmy JustRiteProsta w obsłudze praska do pieczęci suchych renomowanej firmy JustRiteWymienne wkłady do prasek - rozmiar fi 50, fi 40, 50 x 25 mmPrasa do pieczęci suchychPieczęć sucha - odcisk na papierzePrasa do pieczęci suchychPrasa do pieczęci suchych z matrycą i patrycą grawerowanąProste w obsłudze praski do pieczęci suchych renomowanej firmy JustRite zasięg tłoczenia na kartce papieru od 4,5 cm do 11 cm w pełni profesjonalne urządzeniaPieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzeHerbowa pieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePrasa duża Just Rite do pieczęci suchych. Zasięg tłoczenia regulowany od 4 cm do 11 cm od brzegu kartki do środka stempla, obok wymienne szczęki w których umieszcza się matrycę i patrycęPieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzeHerbowa pieczęć sucha - odcisk na papierzeOdcisk stempla suchego na papierzeOdcisk stempla suchego na papierzeOdcisk stempla suchego na papierzeOdcisk stempla suchego na papierzeHerbowa pieczęć sucha - odcisk na papierzePrasa duża JustRite do pieczęci suchych. Zasięg tłoczenia regulowany od 4 cm do 11 cm od brzegu kartki do środka stempla, Prasa posiada stolik podtrzymujący papierOdcisk stempla suchego na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzeStempel suchy - odcisk na papierzeStempel suchy - odcisk na papierzeStempel suchy - odcisk na papierzeStempel suchy - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzeStempel suchy - odcisk na papierzeStempel suchy - odcisk na papierzePrasa duża JustRite do pieczęci suchych. Zasięg tłoczenia regulowany od 4 cm do 11 cm od brzegu kartki do środka stempla,Odcisk stempla suchego na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzeHerbowa pieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePrasa średniego zasięgu JustRite do tłoczenia pieczęci suchych. Zasieg tłoczenia do 6 cm od brzegu kartki papieru do środka stemplaPieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierzePieczęć sucha - odcisk na papierze