Pieczęcie lakowe – stemple do laku. To wyroby które mają na celu pozostawienie estetycznego odcisku w laku. Dobrze wykonana pieczęć musi być trwała, czytelna i głęboka również rękojeść pieczęci jest bardzo ważna, bo to ją widać na pierwszy rzut oka. Ale nie tylko chodzi o wygląd wyrobu, kształt grzybka rękojeści i profil jest szczególnie ważny podczas długo trwających procesów lakowania. Dłoń nie może czuć ucisku po grzybku rekojeści. Rękojeść nasza została specjalnie zaprojektowana przez nas aby zminimalizować ucisk na dłoni. Połączenie tych przemyśleń z klasyczną a jednocześnie stylową formą rekojeści daje w efekcie końcowym wyrób dostosowany do Państwa potrzeb. 23 lata naszych doświadczeń i przemyśleń w grawerowaniu dają Państwu gwarancję uzyskania stempli lakowych na najwyższym poziomie. Grawerowany stempel do laku wykonany przez nas cechuje się trwałościa, estetycznością i głębokościa grawerunku. To wyrób który przetrwa na kolejne pokolenia. Zapraszamy Państwa do dołączenia do szerokiej grupy zadowolnych klientów, którzy zamówili pieczęcie lakowe – stemple do laku.

Warto zamówić u nas stempel lakowy!

23 lata wykonywania usług grawerskich w Warszawie, tysiące dobrze wykonanych prac i zadowolonych klientów to konkretne atuty naszej firmy dające Państwu gwarancję dobrze wykonanego stempla do laku.

  • Stemple lakowe grawerujemy głęboko, co wpływa na widoczność i estetykę odcisku w laku.
  • Nasze stemple posiadają stylową i estetyczną rekojeść o wygodnym, wyprofilowanym do ręki grzybku, co jest bardzo istotne w przypadku dużych ilości lakowań. Zobacz naszą rękojeść!
  • Dowolny kształt i rozmiar stempla dostosowany do Państwa oczekiwań
  • Stemple lakowe są grawerowane w metalu( mosiądz patynowany )
  • Każdy stempel do laku przed oddaniem klientowi jest sprawdzany jakościowo przez wykonanie prób lakowania.
  • Zamawiając u nas stemel do laku otrzymują Państwo jedną laskę laku gratis i instrukcję lakowania.
  • Zdjęcia poniżej pokazują niektóre nasze realizacje

Szukają Państwo dobrego produktu? Zapraszamy