Pieczęcie lakowe – stemple do laku. To wyroby które mają na celu pozostawienie estetycznego odcisku w laku. Dobrze wykonana pieczęć musi być trwała, czytelna i głęboka również rękojeść pieczęci jest bardzo ważna, bo to ją widać na pierwszy rzut oka. Ale nie tylko chodzi o wygląd wyrobu, kształt grzybka rękojeści i profil jest szczególnie ważny podczas długo trwających procesów lakowania. Dłoń nie może czuć ucisku po grzybku rekojeści. Rękojeść nasza została specjalnie zaprojektowana przez nas aby zminimalizować ucisk na dłoni. Połączenie tych przemyśleń z klasyczną a jednocześnie stylową formą rekojeści daje w efekcie końcowym wyrób dostosowany do Państwa potrzeb. 23 lata naszych doświadczeń i przemyśleń w grawerowaniu dają Państwu gwarancję uzyskania stempli lakowych na najwyższym poziomie. Grawerowany stempel do laku wykonany przez nas cechuje się trwałościa, estetycznością i głębokościa grawerunku. To wyrób który przetrwa na kolejne pokolenia. Zapraszamy Państwa do dołączenia do szerokiej grupy zadowolnych klientów, którzy zamówili pieczęcie lakowe – stemple do laku.

Warto zamówić u nas stempel lakowy!

23 lata wykonywania usług grawerskich w Warszawie, tysiące dobrze wykonanych prac i zadowolonych klientów to konkretne atuty naszej firmy dające Państwu gwarancję dobrze wykonanego stempla do laku.

  • Stemple lakowe grawerujemy głęboko, co wpływa na widoczność i estetykę odcisku w laku.
  • Nasze stemple posiadają stylową i estetyczną rekojeść o wygodnym, wyprofilowanym do ręki grzybku, co jest bardzo istotne w przypadku dużych ilości lakowań. Zobacz naszą rękojeść!
  • Dowolny kształt i rozmiar stempla dostosowany do Państwa oczekiwań
  • Stemple lakowe są grawerowane w metalu( mosiądz patynowany )
  • Każdy stempel do laku przed oddaniem klientowi jest sprawdzany jakościowo przez wykonanie prób lakowania.
  • Zamawiając u nas stemel do laku otrzymują Państwo jedną laskę laku gratis i instrukcję lakowania.
  • Zdjęcia poniżej pokazują niektóre nasze realizacje

Szukają Państwo dobrego produktu? Zapraszamy

Mosiężna pieczęć do laku - grawerowane inicjałyPieczęć lakowa wykonana z mosiądzu z rączką drewnianąPieczęć do lakowania wykonana w mosiądzuPrzykład pieczęci lakowej wraz z odciskiemStempel mosiężny lakowy wraz z odciskiem w lakuPieczęć mosiężna do laku wraz z odciskmi w lakuInicjały grawerowne - pieczęć mosiężna lakowaStempel mosiężny do laku z rączką drewnianąGrawerowana pieczęć mosiężna do laku wraz z jej odciskamiPieczęć mosiężna grawerowana do lakuStempel mosiężny i odciski w laku czerwonym i czarnymPrzykłady odcisku w laku stempla mosiężnegoStempel mosiężny do laku wraz z odciskamiOdciski w laku stempla mosiężnegoOdciski lakowe wraz z pieczęcią do lakuPieczęć lakowa wykonana w mosiądzu wraz z jej odciskami w lakuPrzykład odcisków w laku wraz z pieczęcią lakowąOdciski w laku brązowym wraz z pieczęcią lakową Pieczęć lakowa wraz z odciskami w lakuOdciski pieczęci lakowej Odciski pieczęci lakowej w laku koloru brązowegoPrzykład odcisku pieczęci w laku koloru bordowegoOdciski pieczęci w laku koloru bordowegoPieczęć lakowa i jej odciski w laku koloru czerwonegoPrzykład stempla grawerowanego do lakuPieczęć lakowa grawerowana w mosiądzu z rączką drwenianąPrzyklad odcisku pieczęci mosiężnej grawerowanej do lakuOdcisk w laku pieczęci mosiężnej grawerowanejPokazany odcisk stempla mosiężnego do laku Odcisk lakowy stempla mosiężnego grawerowanego  Inicjały odciśnięte w laku ze stempla mosięnego grawerowanegoOdcisk stempla mosiężnego do lakuOdcisk lakowy stempla mosiężnego grawerowanegoOdcisk ozdobnego inicjału wygrawerowanego w pieczęci lakowejOdcisk herbu wygrawerowanego w stemplu mosiężnymOdcisk lakowy stempla mosiężnego grawerowanegoOdcisk w laku stempla mosiężnego grawerowanegoHerb wygrawerowany w stemplu mosiężnym - odcisk w lakuOdcisk lakowy herbu PRUS wygrawerowanego w stemplu mosiężnymOdciski lakowe pieczęci mosiężnejPieczęć herbowa grawerowana do laku