Wykonujemy trwałe szyldy grawerowane dla Kancelarii Notarialnych. Tablice notarialne wykonywane są wg. szczegółowej instrukcji i ze spełnieniem wszystkich kryteriów Regulaminu Wewnętrznego Urzędowania Kancelarii Notarialnych. Używamy niemieckich materiałów wysokiej jakości – w zależności od preferencji klienta może być to aluminium anodowane badź laminat grawerski, obydwa doskonale nadające się do stosowania na zewnątrz budynków.

Dlaczego warto zamówić u nas szyldy grawerowane?

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, dobry park maszynowy a przede wszystkim zadowolenie klientów są gwarancją jakości świadczonych przez nas usług.
Przykłady szyldów grawerowanych z różnych materiałów mogą Państwo zobaczyć w kilku gablotach naszej pracowni mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Rokosowskiej 1 oraz w wielu innych miejscach Warszawy oraz na terenie całej Polski!
Galeria zdjęć ukazuje niektóre nasze realizacje wykonane w technice grawerowania maszynowego i laserowego.

Dlaczego warto :

  • Używamy tylko sprawdzonych materiałów wysokiej jakości – niemieckiego aluminium anodowanego dostępnego w wielu wariantach kolorystycznych i grubościach. Srebrny mat z lekkim szlifem grubość 1mm, 2mm, 3mm; Srebrny z lekkim połyskiem 1mm, 2mm; Srebrny o strukturze szczotkowanej stali nierdzewnej 1mm, 2mm; Złoty mat z lekkim szlifem 1mm, 2mm; Złoty z lekkim połyskiem 1mm, 2mm; Szampański mat z lekkim szlifem 1mm, 2mm; Szampański z lekkim połyskiem 1mm, 2mm; Czarny mat 1mm, 2mm ; Czarny z lekkim połyskiem 1mm, 2mm;
  • Szyldy grawerujemy głęboko co podwyższa walory estetyczne efektu końcowego
  • Szyldy aluminiowe grawerowane zewnętrzne, wykonywane przez nas, posiadają w grawerunku farbę podkładową co jest bardzo ważne dla zapewnienia odpowiedniej ochrony antykorozyjnej grawerunku. Farba podkładowa kryta jest lakierami wierzchnimi w pożądanych przez klienta kolorach. Obie powłoki nakładane są na grawerunek metodą natryskową w kilku warstwach, co zapewnia równomierne krycie jak i również estetyczność wypełnionego lakierem grawerunku.
  • Szyldy grawerowane z alumimum anodowanego wykonywane przez nas mogą mieć długość do 99 cm i wysokość do 50 cm.
  • Tablice dla notariusza wykonujemy również z trwałych laminatów grawerskich w grubościach 1.6 mm lub 3mm. Dla usztywnienia szyld podklejamy dodatkowo 3 lub 5 mm plexi . Szyld dla notariusza grawerowany z laminatu może być wykonany w technice grawerowania laserowego lub grawerowania maszynowego frezem. Grawerunek laserowy w szyldzie jest precyzyjny lecz płytki. Szyldy grawerujemy laserem dwukrotnie dla poprawy głębokości. Grawerunek frezem charakteryzuje się znacznie większą głębokością zwiększając czytelność szyldu notarialnego. dasd

Rozsądna cena za wysoką jakość produktu, zapraszamy do wyboru naszej oferty!